Ubytování Horní MísečkyUbytování

Rodinný pension Horské Zátiší leží v Krkonošském národním parku, na okraji 2.chráněné zóny, na  Horních Mísečkách s klidnou atmosférou. Je vhodný nejen pro pobyt rodin s malými dětmi, ale i pro hosty všech věkových kategorií.  Majitelé Luboš , Lenka, Eliška a Maruška Rysulovi pension vlastní od roku 1994. Pension v původní dřevěné podobě sloužil turistům již ve 30. letech minulého století a patřil k druhému největšímu ubytovacímu zařízení na Mísečkách v této době.
V současné době jde o zděnou budovu, která poskytuje hostům klid, nikdo se navzájem neruší, tak jak tomu bývá v roubených stavbách. Všechny pokoje jsou odhlučněné a prostorné, mají  vlastní moderní sociální zařízení a  jsou vybaveny TV/SAT., ručníky, osuškami i sprchovým mýdlem. Rodinné pokoje mají i vysoušeče vlasů.

Od jara 2014 rodina Rysulových vlastní i druhý pension na Horních Mísečkách - Pension Yveta, který je vzdálen od Horského Zátiší 100 metrů. Jde o stylový pension s úžasnými pokojíčky, vybavenými dobovým nábytkem. Je vhodnější, pokud chcete soukromí a menší fluktuaci lidí kolem., z tohoto důvodu na Yvetě neubytováváme děti do 6 let.

Hosté pensionu mají k dispozici:

  • tělocvičnu
  • ​stolní tenis
  • dětskou vybavenou hernu
  • velký whirpool (5x3m) s možností plavání v protiproudu a s vířivkami
  • saunu
  • stolní fotbal
  • bar a společenskou místnost

V letních měsících nabízíme možnost posezení u grilu, dětské houpačky, pískoviště. Pro cyklisty je k dispozici samostatná uzamykatelná úschovna kol s možností omytí kola. K pensionu patří rozsáhlý pozemek na kterém chováve ovce, kachny, slepice  a také pstruhy v našem jezírku.

Ubytování na Horních Mísečkách je možné i na našem druhém pensionu Yveta. Oba dva pensiony spolu sousedí.