Pobyty rodin s dětmi

Dětská herna a tělocvična na pensionu Horské ZátišíNáš pension se již 15 let soustředí na pobyt rodin s dětmi všech věkových kategorií, zejména však na pobyty těch nejmenších. K tomu jsme přizpůsobili  i zázemí a chod pensionu. Vybavení pensionu a hlavně vstřícný personál je naše priorita.
Díky tomu náš pension vyhledávájí a tradičně navštěvují rodinná, mateřská a plavecká centra, maminky s malými dětmi i miminky.

Rodiny mohou mít k dispozici přenosné postýlky s peřinkami, osuškou, ručníkem, nočníky, dětské nádobí, bryndáčky, židličky v jídelně, vaničky.

Strava je vhodná od 2 let, ale náš kuchař rád připraví dětskou polévku pro děti od 8 měsíců. Rádi vám přivezeme i dětskou stravu z lékárny. K dispozici je i lednička, mikrovlnná trouba a varná konvice k ohřátí své vlastní potravy pro mininka.
Jogurty a mléko, které dáváme k snídani, dovážíme z místní ekofarmy, taktéž maso je od našeho řezníka z místního řeznictví. V naší kuchyni zásadně nevaříme z polotovarů, každé jídlo je připravováno z čerstvých surovin.
Snídaně jsou ve formě teplého i studeného bufetu, k večeři pak podáváme 3 chody (hlavní jídlo je možné vybrat ze 2 možností).

Pro větší rodiny nabízíme 5 apartmánů se dvěma oddělenými ložnicemi. Rozměry apartmánů jsou 40-45 metrů čtverečných. Podmínkou ubytování v tomto typu pokoji jsou 4 platící osoby (alespoň 2 dospělí + 2 děti).

Pro klidnou dovolenou plnou zážitků nabízíme i vybavenou dětskou hernu, venkovní prolézačky a houpačky, trampolínu s ochrannou sítí, hygienicky zabezpečené dětské pískoviště.

K pensionu patří i rozsáhlý pozemek s  přítulnými ovcemi, pstruzi v jezírku, malí hosté si mohou pohladit naše zakrslé králíčky  a našeho  kocoura.

Ceník rádi na vyžádání majitelům center zašleme.