O pensionu

Rodinný pension v Krkonoších na Horních Mísečkách s klidnou atmosférou, vhodný nejen pro pobyt rodin s malými dětmi.,ale pro všechny věkové kategorie. Majitelé Luboš, Lenka, Eliška a Maruška Rysulovi pension vlastní od roku 1994.

Pension nabízí ubytování ve zrekonstruovaných útulných pokojích s vlastním sociálním příslušenstvím.  Všechny pokoje jsou vybaveny televizí se satelitem.

V zimním období nabízíme ubytovánís polopenzí. Na obědy je možné se vrátit, restaraci máme oevřenou od 11 do 22 hodin. V letním období jsme využili přání hostů a základní cena je se snídaní. Oběd a večeře je možný z jídelního lístku dle vaší chuti.  Vážíme si našeho kuchaře a jeho umění, proto pobyt se stravováním všem doporučujeme. Mnoho hostů se díky naší skvělé kuchyni vrací. Proto jsme také otevřeli restauraci i pro veřejnost.

Hosté pensionu mají k dispozici

Tělocvičnu, stolní tenis, dětský vybavený koutek, velký whirpool (5x3m) s možností plavání v protiproudu a s vířivkami, saunu, společenskou místnost s krbem a TV/Sat, stolní fotbal, bar. V letních měsících možnost posezení u grilu, venkovní bazén, dětské houpačky, pískoviště. Pro cyklisty samostatná uzamykatelná úschovna kol, možnost omytí kola. K pensionu patří rozsáhlý pozemek včetně oveček a jezírko se pstruhami.

Náš pension a děti

Pro svoji rodinnou a klidnou atmosféru je vhodný nejen pro pobyt rodin s malými dětmi, mateřská a rodinná centra, pro maminky s miminky.  Pension je velmi navštěvován hosty všech generací, které zde najdou pohodu a načerpají sil.

Pro děti máme dostatek postýlek, židliček v jídelně, nočníků, vaniček, dětského nádobí, bryndáčků. Po domluvě vám rádi uvaříme dětské polévky nebo ohřejeme vámi donesenou dětskou stravu.
Možnost připojení na internet prostřednictvím Wi-Fi zdarma.

Poloha

Pension se nachází v Krkonošském národním parku. V jeho bezprostřední blízkosti jsou sjezdové tratě na Medvědín - Skiareál Špindlerův Mlýn (modrá, červená i černá sjezdovka), lyžařské vleky pro děti začátečníky i pokročilé (včetně lanovky do Špindlerova Mlýna). Pokladna je vzdálena 200 m od pensionu, stačí nazout lyže a odjet. Na lyžích přijedete taktéž ze sjezdovek, nemusíte odepínat lyže. Více informací o areálu najdete na www.skiareal.cz

DOPORUČUJEME všem našim hostům zakoupit skipasy online - www.gopass.cz 

Ve vzdálenosti 250 m od pensionu je běžecký lyžařský stadion se závodními a turistickými tratěmi, propojený i s Beneckem. Denně je upravováno 40 km běžeckých stop – na klasiku i bruslení. K areálu patří i moderní občerstvení.

V areálu se nachází též snowpark pro snowboardisty. Nedílnou součásti skiareálu je lyžařská škola, která nabízí výuku pro děti, začátečníky i snowboard. Kancelář lyžařské školy je vzdálena 100 m od pensionu.
Ceník lanovek a vleků na www.skiarealspindl.cz.

V letním období jsou Horní Mísečky ideálním místem pro turistiku a cykloturistiku. Přímo od pensionu je možné dělat nenáročné trasy i s kočárkem. Z Horních Míseček jezdí v letním období nejen autobus k Vrbatově boudě na hřebeny Krkonoš pro turisty , ale i cyklobusy pro cyklisty (v červenci a srpnu denně každolu hodinu). Dopravu zajišťuje ekologický autobus firmy BUSLINE . Autobus vám rád vyveze i kočárek. Zastávka autobusu je vzdálena od pensionu 100  m.