Guest reviews

captcha

Irena Duffková

07. 04. 2022

Musím se zapojit do níže vedené debaty. Jezdím do Horského Zátiší 27 let, dnes jezdí i můj syn s rodinou. Paní Dr.Rysulová Šnebergrová je tak milé a velmi nápomocné stvoření, se kterým jsem se v životě nesetkala. Pro své hosty udělá i nemožné. Je mi líto, že níže uvedená dáma ji tak ponižuje a sráží. Pro všechny stávající  i budoucí hosty, můj syn byl na dovolené s rodinou právě v tomto pensionu v první polovině března 2022 a paní Lenka je stále stejná, usměvavá a láskyplná majitelka. Paní Lenko, držte se a vybírejte si s rozvahou hosty. My k vám chceme i nadále jezdit.

Majitelka - odpověď č.2 paní Jitce

07. 04. 2022

Paní Jitko, nebudu to s vámi dál řešit v této sekci, máme email, můžete nám kdykoliv napsat, zavolat, rádi vám odepíšeme a nebo vše jde řešit i ústně.
Stojím si za svém, já při organizaci pobytu částečně byla, vy ne.Pro mne jsou naši hosté (ať je to kdokoliv) na prvním místě.
Přeji vám hodně zdraví.

Jitka

05. 04. 2022

Dobrý den, paní doktorko, zajímavé je, že zmiňujete pouze jednu nepříjemnou situaci, avšak sama dobře víte, že nebyla ojedinělá. Pokud čtu opakovaně svůj předchozí příspěvek, poskytované služby nebyly předmětem kritiky. „Navážím“ se do Vás úplně stejným právem, jakým Vy jste nestandardně komunikovala s našimi dětmi a „ovlivnila“ (ano, záměrně nepoužívám slovo „zkazila“) tak náladu celého lyžařského výcviku, na který se často vzpomíná celý život. A to se Vám bezesporu povedlo. Ač máte pravdu, nebyla jsem tam, stejně tak Vy nevíte nic o našich dětech. Nevíte z jakých podmínek pochází a jak „snadno“ si každá rodina přítomného studenta mohla dovolit zaplatit svému dítěti tento lyžařský výcvik. Takovýchto kurzů budete mít ubytováno jistě mnoho, ale naše děti další šanci na nový lyžařský výcvik nedostanou. Celá situace mě velmi mrzí, obzvláště když toto téma i po skončení pobytu stále rezonuje mezi rodiči. Rozhodně není mým cílem poškozovat jméno Vaší firmy, je mi pouze velmi líto, že výsledný dojem našich dětí z lyžařského výcviku má hořkou pachuť.

Odpověd slečně Anně

28. 03. 2022

Je to stále stejný lyžařský kurz- Gymnázium Pod Svatou Horou Příbram, který proběhl od 19.3. do 26.3.2022.
Děkujeme za vaše hodnocení. Nevíme, co jsme vám osobně udělali, ale nic jsme s vámi (ani ty zbytečnosti) neřešili.

Anna

28. 03. 2022

Poměrně dobré jídlo. Ale naprostá nespokojenost s personálem. Neustálé dohady kvůli zbytečnostem. V životě jsem se nesetkala s tak nepříjemným personálem. Byla jsem zde na lyžařském kurzu a opravdu jsem byla velice zklamaná.

Odpověď paní Jitce

28. 03. 2022

Dobrý den paní Jitko, na kurzu jste nebyla.Nikdy jste ani nebyla v našem pensionu, v naší restauraci.
Zastala jsem se kantorů po příjezdu při rozdělení pokojů, kdy byli naopak vulgární na své kantory dva studenti. Zpětně vidím, že to bylo špatně,  měla jsem to nechat na kantorech. Pro dvě dívky, které zbyly a nikdo je nechtěl na pokoj, jsem další pokoj neměla. Musely se vejít mezi ostatní studenty, kde postel měly připravenou. Byla to po příjezdu velmi nepříjemná situace - pro náš celý tým a možná i pro studenty. 
Nevíme, jakým právem se do mé osoby takto navážíte. Pokud byl nějaký konkrétní problém, měli ho se mnou řešit kantoři, jenže ti také nebyli v názorech na chování studentů jednotní. Pro nás je to životní ponaučení.
Kurz vlastně začal, nebyl ani v polovině a vy píšete hodnocení, které slyšíte zprostředkovaně, aniž nás poznáte.  S dětmi jsem se téměř nesetkala, neměla jem s nimi  žádnou aktivitu. Starám se pouze o chod pensionu. Navíc tady trvale bydlíme, takže nevím, proč bychom si přidělávali problémy.
Naši hosté jsou a vždy byli naši prioritou.O tom svědčí nejen naše práce,ale i rezence, které máme na různých nezávislých serverech. Konkrétně kladně i na moji osobu a na celou naši rodinu.. A jsme to stále my, téměř bez personálu, o kterém píšete. Je nám to líto, že takto v dnešní době reagujete a poškozujete jméno naší firmy.

Jitka

23. 03. 2022

Informace od účastníků lyžařského výcviku, kteří zde byli ubytováni: ubytování, čistota, strava, personál to vše velmi dobré. Paní majitelka PaedDr. Lenka Rysulová Šnebergrová velmi arogantní, vulgární paní. Asi veškerá anticovidová omezení nestačila k tomu, aby si svých zákazníků vážila. Smutné je, že se takto ke studentům chová člověk s pedagogickým vysokoškolským titulem a dává takto mládeži vzor, jak se lze chovat ke svým klientům.

Zimmermannovi, Vestec

14. 03. 2022

Vynikající po všech stránkách, od útulného a přátelského prostředí, chutné, pestré a bohatě zásobené kuchyně až po okamžitou pomoc v případě potřeby. Cítili jsme se jako v bavlnce a rádi se budeme vracet. Velice děkujeme.

Dagmar

22. 02. 2022

Klasická krkonošská "bouda" (moderní stavby tu atmosféru nemají) s příjemnou atmosférou uvnitř, ač už laskavým a obětavým personálem, útulností prostředí, domácí chutnou a pestrou kuchyní a celkovým zázemím, jež při zimních aktivitách potřebujete. Z mrazivého lyžování se vracíte do teploučka... Prostě jsme se tu cítili jako doma.

Eva a Pepa

21. 02. 2022

Prožili jsme zde báječnou týdenní zimní dovolenou. Děkujeme celému kolektivu za vzornou péči, zvlášť paní Lence a panu Lubošovi za jejich laskavý a vstřícný přístup.

Jana Petržilková

31. 01. 2022

S penzionem jsme byli velmi spokojeni,útulný,dobře vybavený.Výborně zde vaří.Majitelé jsou srdeční a moc příjemní lidé,kteří vedou penzion srdcem.Rádi bycom poděkovali za příjemně strávenou dovolenou.Přejeme mnoho dalších spokojených rodin.Byli jsme zde poprvé a určitě ne naposledy.

Renata Rzodková

11. 10. 2021

S pensionu jsem velice nadšená.Super přístup majitelů,ochota a hlavně se snaží splnit co nám na očích viděli.Vzdy s úsměvem nás přivítali a prohodili pár slov .Nesmím zapomenout na pana kuchaře který ráno vyhlížel hladové krky k snídani a nabízel své dobroty které připravil a můžu říct že opravdu chutnalo.Ještě jednou bych chtěla moc poděkovat a popřát hodně spokojených zákazníků .

Tereza Kohlová

04. 10. 2021

Rodinný pension jak má být, ochotní a vstřícní majitelé i personál...třešničkou na dortu je vynikající kuchyně. Mnohokrát díky za to, že je práce Vaším koníčkem!!

Hana Nedvědová

03. 10. 2021

S partou kamarádů (9 osob) jsme tento víkend pobývali v pensionu Horské zátiší. Byli jsme nesmírně spokojeni, a to naprosto se vším. Velmi milý a ochotný personál, nic nebyl problém, vynikající domácí kuchyně. Vřele doporučujeme a majitelům přejeme jen samé spokojené návštěvníky.

Romana Novotná

16. 08. 2021

Úžasná dovolená! Milý a usměvavý personál, výborná kuchyně. Majitelé splní i nemožné. Moc jsme si to užili, určitě přijedeme i příště. Děkujeme!

Jarmila a Zdenda

30. 09. 2020

Jako vždy skvělé. Ubytování nemá chybu, snídaně velmi bohaté a každý den si můžete dát něco jiného, večeře super. Navštívili jsme i bazén s protiproudem a saunou, takže druhý den jsme opět mohli polykat kilometry. Personál na 1*

Stáňa a Irena

04. 09. 2019

Jezdíme do penzionu s dcerou a vnučkou několik posledních let a vždy jsme velice spokojené. Tentokrát se mnou byla na prodlouženém víkendu sestra a byla stejně nadšená, jako my. Majitelé i personál jsou příjemní, usměvaví a ochotní a kuchyně výborná. Určitě se zase vrátíme. Přejeme hodně štěstí a úspěchů.

Lucie a Milan

21. 07. 2019

Děkujeme za vše. Jehněčí nemá chybu. Rádi se vrátíme. Skvělé 3 dny pobytu.

Lážo plážo

18. 01. 2019

Prožili jsme zde nádherný zimní týden, dvě mamky se čtyřmi dětmi a vůbec se nám nechtělo odjet. Krásné místo bylo umocněno nadstardabrním a milým přístupem majitelů i personálu, skvělou kuchyní, bazénem, saunou, nic nebyl problém, vše s úsměvem a pohárem plným pohody. Co jiného si na dovolené přát. Děkujeme, Valerie, Dana, Ella, Sebastian, Oliver a Barča

Milada a Daniel Matoušovi

21. 07. 2018

Letos jsme strávili v Horském Zátiší už druhou nádhernou letní dovolenou a určitě nebyla poslední! Můj syn se tady v bazénu naučil plavat, v herně hrát ping pong, bečeli jsme společně na místní ovečky a udělali si sedm nádherných výletů po hřebenech hor, svezli se lanovkou a užívali si komfort a rodinné zázemí penzionu. A super bufetové snídaně a skvělá jídla k obědu i večeři, místní kuchař vaří výborně! Děkujeme za nádherné prázdniny!!! M. a D. Matoušovi

Starší pár, pokoj č. 13

18. 06. 2018

Strávili jsme u vás prodloužený víkend 16.-19.5.2018. Bylo to skvělé. Výborná kuchyně, příjemné prostředí a vstřícný přístup. Klid, pohoda a ta vířivka ! Moc děkujeme.

Pechovi

16. 03. 2018

4 členná rodina s dětmi 14 a 11 let. Byli jsme velmi spokojeni. Rodinný podnik, milá, přátelská atmosféra. Výborná kuchyně, ubytování, sauna, výřivka, vyžití pro děti, napojení na běžecké tratě i sjezdovky, dobrý výchozí bod pro výlety všeho druhu.. Děkujeme a přejeme všem mnoho štěstí v životě, práci, studiu..:-)

Adam

22. 02. 2018

Jsme mladý pár a v tomto pensionu to byl ráj! Děkujeme za krásné dny, perfektní servis, skvělou českou kuchyni a pracovitost majitelů. Rádi se vrátíme.

Mgr.Anna Fuková

08. 07. 2017

Fukovi-Švábovi Pobyt od 3/07-8/07 2017.Úžasný týden na horách.Moc děkujeme za srdečnou atmosféru,vynikající kuchyni a velmi vstřícnou obsluhu.Ze vším jsme byli maximálně spokojeni.Ještě jednou díky a těšíme se na příští léto nebo možná v zimě nashledanou.

Plchovi-penzisté.

22. 06. 2017

Pobyt od 5.6.2017 na 4 dny,kladné recenze naprosto pravdivé, super, vynikající kuchyně, stále usměvavá obsluha, vstřícná paní majitelka. To nemělo chybu, škoda že to máme 300km, moc se nám líbilo, vyšlo počasí na cestu na Labskou boudu kam jsem se vrátil po 53 letech těsně před požárem. Dík všem.

Matějkovi - pár ve středních letech

06. 02. 2017

Skvělý lednový týden. Hodně sněhu, prašanu a ještě k tomu tento pension, do kterého jsme se snažili dostat už 3 roky. Bohužel vždy byl plný, až letos se nám to podařilo, kdy jsme udělali objednávku rok dopředu. Personál, majitelé, služby. Vše na jedničku. A ta kuchyně. Úžasné jídlo. Na Mísečkách jsme byli už ve třetím pensionu a tento je pro nás špiška. Nejlepší. Rádi se vrátíme.

Tomáš a Klára - mladý pár

21. 11. 2016

Děkujeme za krásný listopadový pobyt!!! Paní Lenka - majitelka - úžasná žena. Pan Kuchař Václav mistr svého oboru. Nejlepší lívance s borůvkami v celých Krkonoších. A to jehněčí!!!!! Pokoje čisté, prostorné a útulné. Denní úklid a denní výměna ručníků. Těšíme se na nové wellness. rádi přijedeme znovu.

Rodina Málkova

29. 10. 2016

Dnes jsme se zastavili v této restauraci. Původně jsme chtěli na Jilemnickou. Ale děkujeme, že jsem Horské Zátiší objevili. Úžasné jídlo, paní majitelka s druhou obsluhující dámou - famózní. Objednali jsme si pobyt v zimě. Rádi se vrátíme. Jsme jako v Jiříkově vidění!!!!!

Eva a Luboš

07. 08. 2016

První týden v srpnu jsme strávili v tomto úžasném pensionu. Opět dali jsme na recenze, ale tady to není na recenze, to musíte zkusit. Skvělá paní majitelka Lenka, pan majitel Luboš,jejich personál!!! Jejich přístup k hostům, skvělá kuchyně. Kéž by to takto fungovalo v celé republice!!! Rádi se vrátíme.

Milan

05. 08. 2016

Poslední víkend v červenci - s přítelkyní a SUPER. Dali jsme na všechny recenze a nezklamaly nás. Opravdu všechno v tomto pensionu je skvělé!!! Rádi se vrátíme.