Hodnocení návštěvníků

captcha

Jarmila a Zdenda

30. 09. 2020

Jako vždy skvělé. Ubytování nemá chybu, snídaně velmi bohaté a každý den si můžete dát něco jiného, večeře super. Navštívili jsme i bazén s protiproudem a saunou, takže druhý den jsme opět mohli polykat kilometry. Personál na 1*

Stáňa a Irena

04. 09. 2019

Jezdíme do penzionu s dcerou a vnučkou několik posledních let a vždy jsme velice spokojené. Tentokrát se mnou byla na prodlouženém víkendu sestra a byla stejně nadšená, jako my. Majitelé i personál jsou příjemní, usměvaví a ochotní a kuchyně výborná. Určitě se zase vrátíme. Přejeme hodně štěstí a úspěchů.

Lucie a Milan

21. 07. 2019

Děkujeme za vše. Jehněčí nemá chybu. Rádi se vrátíme. Skvělé 3 dny pobytu.

Lážo plážo

18. 01. 2019

Prožili jsme zde nádherný zimní týden, dvě mamky se čtyřmi dětmi a vůbec se nám nechtělo odjet. Krásné místo bylo umocněno nadstardabrním a milým přístupem majitelů i personálu, skvělou kuchyní, bazénem, saunou, nic nebyl problém, vše s úsměvem a pohárem plným pohody. Co jiného si na dovolené přát. Děkujeme, Valerie, Dana, Ella, Sebastian, Oliver a Barča

Milada a Daniel Matoušovi

21. 07. 2018

Letos jsme strávili v Horském Zátiší už druhou nádhernou letní dovolenou a určitě nebyla poslední! Můj syn se tady v bazénu naučil plavat, v herně hrát ping pong, bečeli jsme společně na místní ovečky a udělali si sedm nádherných výletů po hřebenech hor, svezli se lanovkou a užívali si komfort a rodinné zázemí penzionu. A super bufetové snídaně a skvělá jídla k obědu i večeři, místní kuchař vaří výborně! Děkujeme za nádherné prázdniny!!! M. a D. Matoušovi

Starší pár, pokoj č. 13

18. 06. 2018

Strávili jsme u vás prodloužený víkend 16.-19.5.2018. Bylo to skvělé. Výborná kuchyně, příjemné prostředí a vstřícný přístup. Klid, pohoda a ta vířivka ! Moc děkujeme.

Pechovi

16. 03. 2018

4 členná rodina s dětmi 14 a 11 let. Byli jsme velmi spokojeni. Rodinný podnik, milá, přátelská atmosféra. Výborná kuchyně, ubytování, sauna, výřivka, vyžití pro děti, napojení na běžecké tratě i sjezdovky, dobrý výchozí bod pro výlety všeho druhu.. Děkujeme a přejeme všem mnoho štěstí v životě, práci, studiu..:-)

Adam

22. 02. 2018

Jsme mladý pár a v tomto pensionu to byl ráj! Děkujeme za krásné dny, perfektní servis, skvělou českou kuchyni a pracovitost majitelů. Rádi se vrátíme.

Mgr.Anna Fuková

08. 07. 2017

Fukovi-Švábovi Pobyt od 3/07-8/07 2017.Úžasný týden na horách.Moc děkujeme za srdečnou atmosféru,vynikající kuchyni a velmi vstřícnou obsluhu.Ze vším jsme byli maximálně spokojeni.Ještě jednou díky a těšíme se na příští léto nebo možná v zimě nashledanou.

Plchovi-penzisté.

22. 06. 2017

Pobyt od 5.6.2017 na 4 dny,kladné recenze naprosto pravdivé, super, vynikající kuchyně, stále usměvavá obsluha, vstřícná paní majitelka. To nemělo chybu, škoda že to máme 300km, moc se nám líbilo, vyšlo počasí na cestu na Labskou boudu kam jsem se vrátil po 53 letech těsně před požárem. Dík všem.

Matějkovi - pár ve středních letech

06. 02. 2017

Skvělý lednový týden. Hodně sněhu, prašanu a ještě k tomu tento pension, do kterého jsme se snažili dostat už 3 roky. Bohužel vždy byl plný, až letos se nám to podařilo, kdy jsme udělali objednávku rok dopředu. Personál, majitelé, služby. Vše na jedničku. A ta kuchyně. Úžasné jídlo. Na Mísečkách jsme byli už ve třetím pensionu a tento je pro nás špiška. Nejlepší. Rádi se vrátíme.

Tomáš a Klára - mladý pár

21. 11. 2016

Děkujeme za krásný listopadový pobyt!!! Paní Lenka - majitelka - úžasná žena. Pan Kuchař Václav mistr svého oboru. Nejlepší lívance s borůvkami v celých Krkonoších. A to jehněčí!!!!! Pokoje čisté, prostorné a útulné. Denní úklid a denní výměna ručníků. Těšíme se na nové wellness. rádi přijedeme znovu.

Rodina Málkova

29. 10. 2016

Dnes jsme se zastavili v této restauraci. Původně jsme chtěli na Jilemnickou. Ale děkujeme, že jsem Horské Zátiší objevili. Úžasné jídlo, paní majitelka s druhou obsluhující dámou - famózní. Objednali jsme si pobyt v zimě. Rádi se vrátíme. Jsme jako v Jiříkově vidění!!!!!

Eva a Luboš

07. 08. 2016

První týden v srpnu jsme strávili v tomto úžasném pensionu. Opět dali jsme na recenze, ale tady to není na recenze, to musíte zkusit. Skvělá paní majitelka Lenka, pan majitel Luboš,jejich personál!!! Jejich přístup k hostům, skvělá kuchyně. Kéž by to takto fungovalo v celé republice!!! Rádi se vrátíme.

Milan

05. 08. 2016

Poslední víkend v červenci - s přítelkyní a SUPER. Dali jsme na všechny recenze a nezklamaly nás. Opravdu všechno v tomto pensionu je skvělé!!! Rádi se vrátíme.

Tomáš

15. 07. 2016

Trávili jsme začátkem července několik dní ve vašem penzionu Yveta. Jedním slovem úžasné. Krásné prostředí,ochotná a šikovná paní zprávcová,milý přístup,čisto,moc dobré jídlo na obou penzionech,Děkujeme,rozhodně se vrátíme. Děkujeme i majitelům.

Zdenča rodina - víkend 24.-26.6.2016

04. 07. 2016

SUPEEEER!!! Zážitek - zastavili jsme na parkovišti před pensionem, přišli do pensionu, usměvavá majitelka ve středních letech, pro nás sluníčko. Skvělá snídaně - teplý i studený bufet, bio jogurty - DOPORUČUJEME!!! Večere - gurmánský zážitek!!!! Tento pension nemá chybu. Už jsme si objednali další termín a rádi se vrátíme. Děkujeme!!!

Nicola a Jan - mladý pár

28. 06. 2016

Děkujeme za krásný víkend, grilování nemělo chybu. Pokoje čisté, denně uklízené, útulné, dobré matrace, WIFI přijatelná na horské středisko. Majitelé i personál velmi vstřícní a hodní. Moc se nám líbilo a proto jsme si objednali i víkend v září.

Veronika - rodina s malými dětmi

26. 05. 2016

Děkujeme za krásný prodloužený pobyt. Dali jsme nejen na rezenze na těchto stránkách, ale hlavně na recenze na BOOKING.COM, kde si myslíme, že jsou nestranné rezence. A všechny recenze jsou věrohodné.Nejen úžasní majitelé, kteří své práci dávají vše, mají hosty ráááádi, zkrátka na pensionu je pohoda, čisto, atmosféra. Denně uklízený pokoj, ob den měněny osušky a ručníky. Personál neskutečný, pohodový vstřícný. Kuchyň skvělá, poctivá, česká, ale když chcete nadstanrad, rádi vám uvaří. Někdo může podotknout, dražší, ale odpovídá to kvalitě. Strašně rádi se k vám vrátíme, neboť jsme nadšení!!!!! Jste opravdu na Mísečkách TOP!!!

Luděk

19. 04. 2016

Dekujeme za prijemne chvile u vas a hlavne Martinovi,ktery se vzdy o nas postaral a s humorem. Ludek, Karel, Petra, Honza.

Marta a Michal, rodina s malými dětmi

13. 03. 2016

Rysulovi, moc vám děkujeme za skvělý týden. Jsme z vašeho ubytování, stravování a z vašeho přístupu nadšeni. Děkujeme i panu kuchařovi Václavovi a paní Janě v kuchyni, její pohodová nálada nás vždy po ránu "nakopla". Všem váš pension doporučujeme, protože to umíte!!!!

Robert a Silvia Laczó, Slovensko

25. 02. 2016

20. - 24.2.2016 Rodinný penzión Horské Zátiší je na veľmi dobrom mieste hlavne pre rodiny s deťmi. Cestovali sme 430km z Gabčíkova a oplatilo sa. V okolí je viacero možností lyžovanie od úplných začiatočníkov až po pokročilých lyžiarov. Je tam aj veľa bežeckých tratí ale bežky nepreferujem, tak neviem posúdiť. Strava klasická česká a ochutnal som aj preferované jehnečí a paráda. Bola aj perlička "tatársky biftek" s vynikajúcim archívnym červeným vínom. Ochutnal by som ešte jehnečí steak, ktorý nebol v ponuke, ale predpokladám že by ho pripravili. Pečená makrela takisto super. Využili sme aj bazén pre deti a saunu pre seba. Samozrejme nie je to aquapark alebo termálne kúpalisko, ale ako relax po lyžovaní super. Pivo Rohozec polotmavý som pil prvýkrát a takisto vynikajúce. Ceny sú skôr v nižšej relácii vzhľadom na polohu a v porovnaní s okolím. Napríklad "Stopa" na svahu má ceny dvojnásobné a veľmi nepríjemnú obsluhu-chovajú sa ako fízli. Izby sú dostatočne veľké, čisté a denne udržiavané. V kúpeľni je podlahové kúrenie. Večer po 9-tej je tam kľud, hlavne kvôli malým deťom. Boli sme dve rodiny a všetci boli spokojný. WiFi a celkovo telefonovanie mi vôbec nechýbalo, ale bolo dostupné v celej budove bez problémov. Ďakujeme za príjemný pobyt a prajem vám veľa spokojných zákazníkov!

Matoušovi, Poděbrady

10. 11. 2015

Řekli byste, že Poděbrady jsou na srdce? Nikoliv Horské Zátiší!! Pohoda, klid, vstřícnost všech zaměstnanců, klidní a milí majitelé, chutná strava (všem doporučujeme polopenzi, výběr ze dvou menu k večeři), laskavost. Je vidět, že všichni všechno dělají s láskou. A majitelé? Ti mají opravdu hosty RÁÁÁDI!! Pokud chcete Mísečky, tak vřele tento pension doporučujeme, neboť poskytuje opravdu hotelové služby.

Pár ve středních letech, Hradec Králové

04. 11. 2015

Děkujeme za krásný prodloužený víkend, nejen, že bylo sluníčko, ale děkujeme panu kuchařovi Vaškovi za gurmánské zážitky, tatarský biftek neměl chybu. A paní Janička, to je poklad. Opravdu osobní přístup. Děkujeme majitelům, že to takto vedou a přejeme hodně spokojených hostů, jako jsme my. Rádi se vrátíme.

Petr a Veronika -mladý pár

24. 10. 2015

Nechceme se rozepisovat - jen stručně DĚKUJEME!!! Paní Lenko a pane Luboší, jste skvělí!!!! Rádi se k vám vrátíme, takovou pohodu jsme nikde v Čechách nezažili!!!!

Rodinka z Prahy 4

26. 08. 2015

Děkujeme za skvělý oběd. Zastavili jsme se u vás na doporučení a udělali jsme dobře. Veškerá jídla byla chutná, poctivá a hlavně vše domácké. Vzali jsme si vizitku, příští rok se ubytujeme u vás, žádný Špindl.

Jirka a Verunka, Pardubice

18. 08. 2015

Děkujeme všem na Horském Zátiší. Zejména úžasným majitelům a jejich celému personálu. Byli jsme zde přes BOOKING, dali jsme na recenze a opravdu recenze nelžou. Skvělé jídlo,čistota, atmosféra, pohoda a klid. Určitě se v brzké době vrátíme.

Rudolf a Ivona, Praha 5

12. 08. 2015

Opožděně děkujeme za příjemně strávené chvíle ve Vašem penzionu v únoru 2015, kde vládne přátelská atmosféra. Bohužel v létě se k Vám nedostaneme, chystáme se v zimě. Děkujeme číšníkovi Martinovi za obsluhu, jeho pozitivní myšlení, rovněž i kuchaři Vaškovi, Janě a celému personálu. Rudolf s rodinou

Petra a Janka

09. 08. 2015

Maximlani spokojenost. Do Horskeho Zatisi jsme utekly z Prahy pred vedry, a musim rict, ze se nam to stoprocentne vyplatilo. Ubytovani je ve velmi krasne lokalite, s moznosti uzasnych turistickych vyletu. Pokoj jsme mely s vyhledem na hory (nutno nahlasit pri rezervaci), - ubytovani je zde mozno i s pejskem - ten nas si to uzil skvele. Po cely nas pobyt vladla krasna a pratelska atmosfera, o kterou se postarali i majitele a cely personal ktery je velmi pratelsky. Jidla a piti jsme mely vice nez dost - majitele dokonce zorganizovali na jeden vecer vytecnou grilovacku. V techto vedrech je zde i moznost ovlazeni v malem bazenku. Jednou vetou shrnuto: Dekujeme moc za krasny a prijemny pobyt a tesime se opet na videnou. Petra, Janka a zbytek rodinky :).

Bartošovi, Praha 4

27. 07. 2015

Prožili jsme krásný týden v Krkonoších, také díky ubytování ve vašem stylově zařízeném horském penzionu Yveta, kde o nás bylo všestranně postaráno. Zvláště děkujeme dobré duši penzionu paní Jarušce Krištofové. Její péče o hosty byla příkladná, a jí připrané pokrmy byly estetickým a chuťovým zážitkem. Všem zájemcům tento penzion vřele doporučujeme. Rádi se k vám vrátíme. Bartošovi