Restaurace

Poctivá horská kuchyně

Vyhládlo vám po náročné túře nebo celodenním lyžování? Stavte se v naší restauraci na Mísečkách na něco dobrého. Vaše chuťové pohárky rozmazlíme horskou kuchyní a typickými “kerkonošskými specialitami”. Těšte se na kyselo, nadýchané kynuté borůvkové či meruňkové knedlíky i jitrnici, jakou svět neviděl, s vysockým zelím a sklenařickými brambory. Nejmenší horaly potěšíme krupicovou kaší s máslíčkem a kakaem. Vaříme vždy z čerstvých surovin a rádi vyjdeme vstříc vašim stravovacím návykům a dietám.

Jehněčí z mísečkovského chovu

Co u nás rozhodně musíte vyzkoušet, jsou jehněčí speciality. Křehké a šťavnaté jehněčí masíčko pochází z našeho vlastního a připravujeme jej na několik způsobů. Věříme, že i váš mlsný jazýček si zamiluje speciality, jako jsou jehněčí pečínka, kolínka, játra či plíčky. Aby byl váš gastronomický zážitek úplný, k jídlu vám načepujeme orosený Rohozec a v zimní sezóně i Plzínku.

Vaříme s láskou pro horaly a horalky každý den

Dveře restaurace jsou otevřeny nejen našim hotelovým hostům, ale také náhodně kolemjdoucím. Když budete na Horních Mísečkách určitě k nám do restaurace skočte na něco dobrého.

Otevírací doba pro kolemjdoucí horaly:

  • Léto – 11:00–20:00 hodin
  • Zima – 11:00–19:00 hodin

Ubytování s horskou snídaní a 3 chodovou večeří

U nás se vám nikdy nestane, že byste do hor vyrazili hladoví nebo usínali s prázdným žaludkem. V ceně ubytování máte v zimní sezóně polopenzi (snídaně + večeře) a v letní  sezóně bohatou horskou snídani, oběd či večeři si pak vyberete á la carte.

  • Snídaně  je formou teplého a studeného bufetu.
  • K večeři máte na výběr ze 3 menu (masovou, vegetariánskou a dětskou verzi).
  • 3 chodová večeře je složena z polévky, hlavního chodu (výběr ze 3 variant) a dezertu.
  • Po večeři vás rádi napojíme v našem baru, a to až do 24:00 hodin (pouze pro ubytované)

Přijďte ochutnat práci našich kuchařů, věříme, že budete spokojeni!