Ubytování Horní MísečkyUbytování

Útulné ubytování na Horních Mísečkách kousek od sjezdovky

Hoďte starosti za hlavu a přijeďte si odpočinout od civilizace do pensionu Horské Zátiší a Yveta v Horních Mísečkách. Záleží jen na vás, zda si chcete pořádně zalyžovat kousek od pensionu ve Skiareálu Špindlerův Mlýn, vyrazit lanovkou na samý vrchol Medvědínu, projít si Krkonošský národní park anebo si vychutnat všudypřítomný klid a ticho ve wellness pensionu.

Ochutnejte jehněčí z našeho chovu

Během vaší dovolené se o vás hezky postaráme. Na pokoji na vás bude čekat teplá sprcha, čistá a voňavá postel i televize. K večeři vám upečeme výborné jehněčí z našeho chovu, které spláchnete vychlazeným Rohozcem. Večer s přáteli můžete strávit v baru nebo ve společenské místnosti u krbu.

Sportujte a bavte se na Mísečkách

U nás si dovolenou na Mísečkách užijete za každého počasí vy i vaše děti. V pensionu Horské Zátiší jsme pro vás vybudovali dětskou hernu a tělocvičnu, kde si dáte pořádně do těla. Stolní fotbálek či ping pong vás vyzvou k uspořádání turnaje pro celou rodinu. Ve velkém bazénu se osvěžíte a změříte své síly s protiproudem. Svůj zasloužený relax objevíte ve vířivce a v sauně. V létě posedíte pod širým nebem u grilu zatímco si děti budou hrát na houpačkách a pískovišti. Nebo si můžete společně udělat malou exkurzi po naší farmě, kde chováme ovce, kachny, slepice i pstruhy.