Služby

V létě i v zimě parkujete zdarma

Přímo u pensionu můžete zdarma parkovat pouze v letním období, povolenku k výjezdu vám vystavíme. V zimě máme pro naše hosty vyhrazená parkovací místa na centrálním parkovišti, které je od pensionu vzdálené 300 m. Vaše zavazadla z parkoviště k pensionu přivezeme za poplatek 100 Kč na sněžném skútru. Za poplatek můžete parkovat také v podzemním parkovišti, místo si rezervujte předem.

Úschovna a půjčovna kol a lyží

Záleží jen na vás, zda si k nám přivezete vlastní lyže, nebo si je u nás půjčíte. Za poplatek půjčujeme sjezdové lyže, boty a přilby pro dospělé i děti. Vybavení si musíte objednat předem.

Vaše kola uzamkneme do úschovny, kde si je můžete i umýt.

Lyžařská škola

V našem pensionu jsem si na starost vzala výuku běžeckého lyžování já, PaedDr. Lenka Rysulová. A to nejen proto, že mě lyžování baví, ale také proto, že jsem diplomovaná trenérka a rukama mi prošlo i několik úspěšných závodníků. Ráda se vám budu věnovat i se svou dcerou Marií, která byla juniorskou reprezentantkou v běhu na lyžích. Výuku si spolu domluvíme přímo na pensionu.

Pokud máte zájem o výuku sjezdového lyžování a snowboardingu, pak vám můžeme doporučit školu, která je od pensionu pouhých 100 m, pro více informací navštivte www.skolmax.cz.

Masáže

Po každém sportovním výkonu musí přijít zasloužená odměna v podobě masáže. Domluvte si profesionální masáž přímo v pensionu. Podle zájmu hostů k nám dojíždí masérka Naďa Jindřišková. Ceník, typy a aktuální termíny masáží najdete vždy při vstupu na nástěnce nebo vás bude informovat náš personál.