Služby

Parkování

Přímo u pensionu můžete zdarma parkovat pouze v letním období, povolenku k výjezdu vám vystavíme. V zimě je možnost parkovat na centrálním parkovišti, které je od pensionu vzdálené 300 m. Vaše zavazadla z parkoviště k pensionu přivezeme za poplatek 100 Kč na sněžném skútru.

Masáže

Po každém sportovním výkonu musí přijít zasloužená odměna v podobě masáže. Domluvte si profesionální masáž přímo v pensionu. Podle zájmu hostů k nám dojíždí masérka Naďa Jindřišková. Ceník, typy a aktuální termíny masáží najdete vždy při vstupu na nástěnce nebo vás bude informovat náš personál.

Lyžařská škola

Přímo na penzionu zajišťujeme výuku sjezdového a běžeckého lyžování a skialpinismu. Výuku si spolu domluvíme přímo na pensionu.

Pokud máte zájem o výuku sjezdového lyžování a snowboardingu, pak vám můžeme doporučit další lyžařské školy v okolí. Pro více informací navštivte Family park Horní Mísečky nebo www.skolmax.cz.

Jógové lekce

V pracovní dnech probíhají v penzionu lekce jógy. Konkrétní termíny najdete vždy při vstupu na nástěnce nebo vás bude informovat náš personál.