Služby

Parkování

V létě i v zimě parkujete zdarma. Přímo u pensionu můžete zdarma parkovat pouze v letním období, povolenku k výjezdu vám vystavíme. V zimě máme pro naše hosty vyhrazená parkovací místa na centrálním parkovišti, které je od pensionu vzdálené 300 m. Vaše zavazadla z parkoviště k pensionu přivezeme za poplatek 100 Kč na sněžném skútru. Za poplatek můžete parkovat také v podzemním parkovišti, místo si rezervujte předem.

Úschovna a půjčovna kol a lyží

Záleží jen na vás, zda si k nám přivezete vlastní lyže, nebo si je u nás půjčíte. Za poplatek půjčujeme sjezdové lyže, boty a přilby pro dospělé i děti. Vybavení si musíte objednat předem. Vaše kola uzamkneme do úschovny, kde si je můžete i umýt.

Lyžařská škola

V našem pensionu jsem si na starost vzala výuku běžeckého lyžování já, PaedDr. Lenka Rysulová. A to nejen proto, že mě lyžování baví, ale také proto, že jsem diplomovaná trenérka a rukama mi prošlo i několik úspěšných závodníků. Ráda se vám budu věnovat i se svou dcerou Marií, která byla juniorskou reprezentantkou v běhu na lyžích. Výuku si spolu domluvíme přímo na pensionu.

Druhá dcera Eliška je instruktorkou sjezdového lyžování. Ráda po předchozí dohodě dá soukromé lekce vám nebo vašim dětem.

Pokud máte zájem o výuku sjezdového lyžování a snowboardingu, pak vám můžeme doporučit školu, která je od pensionu pouhých 100 m, pro více informací navštivte www.skolmax.cz.

Masáže

Po každém sportovním výkonu musí přijít zasloužená odměna v podobě masáže. Domluvte si profesionální masáž přímo v pensionu. Podle zájmu hostů k nám dojíždí masérka Naďa Jindřišková. Ceník, typy a aktuální termíny masáží najdete vždy při vstupu na nástěnce nebo vás bude informovat náš personál.